Share
Előző téma megtekintéseGo downKövetkező téma megtekintése
Hozzászólások száma : 4
Felhasználó profiljának megtekintése

Marcus_Clyde. Jelenkezési lapja.

on Vas. Ápr. 30, 2017 2:55 pm
Admin jelentkezési minta

Neved:Zoltán
Korod:15
Aktivitásod:3-4,óra,hétvégén akár 5-6.

Miért pont téged válasszunk?
Első sorban,tetszik a szerver és ezért. Szeretnék segíteni a játékosokon, illetve azoknak a játékosoknak az oktotását is elvégezném,akik újak a RolePlay világában. Emelett megfelelőnek érzem magam a poszt betöltésére,mivel máshol is remekűl elvégeztem a feladataimat!

Hogy végeznéd a munkád?
Minden rámháruló feladatot elvégeznék,kérdezés nélkűl.

Miért pont ide jelentkezel?
A szerver önmagában tetszik,és szerény véleményem szerint megbizható vagyok,egy ilyen rang betöltésére.Emelett tetszik maga a csapat is,mely segít a játékosokon,és fejlesztik a szervert! Szeretnék egy kiváló csapat tagja lenni!

Mi egy adminisztrátor feladata szerinted?
Egy Adminisztrátor feladata,a játékosokon való segítség nyújtás. Próblémák megoldása,kisebb/nagyobb gondoknál.Vitás kérdések megoldása, panaszok elbírálása. A feladat körébe tartozik emelett a játékosok moderálása, és a szabálytalanúl játszó embereknek megfelelő büntetés nyújtása. Illetve minden olyan ember kitíltását amelyek rontják más playerek játék élményét! [ Gondolok erre: Cheaterek. ]

Magadról:(10 mondat minimum)
Zoltán vagyok,15 éves. Ukrajnában lakom, az utolsó általános évemet végzem. Nagyon sokat foglalkozom a sportal,legfőbb hobbim: a focizás,illetve a kerékpározás.Mind két hobbit a bárataimmal ''végzem'' Általában amikor haza jövök, akkor picit pihenek,és akkor foglalkozom a játékkal való tevékenységeimet. A hobbikat időtől függően végzem,ez általába 18:00 után van. Emelett felvételt nyertem,az egyik ''barkács'' iskolába,és ott szeretném folytatni a tanulványaim.

A hozzászólást Marcus_Clyde összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 30, 2017 6:07 pm-kor.
Tulajdonos
Tulajdonos
Hozzászólások száma : 59
Felhasználó profiljának megtekintésehttp://symbolrpg.forumotion.me

Re: Marcus_Clyde. Jelenkezési lapja.

on Vas. Ápr. 30, 2017 5:34 pm
Az első sorra figyelj! [center] -be tedd! hiányzik 1 kapcsos zárójel

on Vas. Ápr. 30, 2017 6:06 pm
Marcus_Clyde írta:
Admin jelentkezési minta

Neved:Zoltán
Korod:15
Aktivitásod:3-4,óra,hétvégén akár 5-6.

Miért pont téged válasszunk?
Első sorban,tetszik a szerver és ezért. Szeretnék segíteni a játékosokon, illetve azoknak a játékosoknak az oktotását is elvégezném,akik újak a RolePlay világában. Emelett megfelelőnek érzem magam a poszt betöltésére,mivel máshol is remekűl elvégeztem a feladataimat!

Hogy végeznéd a munkád?
Minden rámháruló feladatot elvégeznék,kérdezés nélkűl.

Miért pont ide jelentkezel?
A szerver önmagában tetszik,és szerény véleményem szerint megbizható vagyok,egy ilyen rang betöltésére.Emelett tetszik maga a csapat is,mely segít a játékosokon,és fejlesztik a szervert! Szeretnék egy kiváló csapat tagja lenni!

Mi egy adminisztrátor feladata szerinted?
Egy Adminisztrátor feladata,a játékosokon való segítség nyújtás. Próblémák megoldása,kisebb/nagyobb gondoknál.Vitás kérdések megoldása, panaszok elbírálása. A feladat körébe tartozik emelett a játékosok moderálása, és a szabálytalanúl játszó embereknek megfelelő büntetés nyújtása. Illetve minden olyan ember kitíltását amelyek rontják más playerek játék élményét! [ Gondolok erre: Cheaterek. ]

Magadról:(10 mondat minimum)
Zoltán vagyok,15 éves. Ukrajnában lakom, az utolsó általános évemet végzem. Nagyon sokat foglalkozom a sportal,legfőbb hobbim: a focizás,illetve a kerékpározás.Mind két hobbit a bárataimmal ''végzem'' Általában amikor haza jövök, akkor picit pihenek,és akkor foglalkozom a játékkal való tevékenységeimet. A hobbikat időtől függően végzem,ez általába 18:00 után van. Emelett felvételt nyertem,az egyik ''barkács'' iskolába,és ott szeretném folytatni a tanulványaim.

on Vas. Ápr. 30, 2017 6:06 pm
wops. Tudom én használni.
Tulajdonos
Tulajdonos
Hozzászólások száma : 59
Felhasználó profiljának megtekintésehttp://symbolrpg.forumotion.me

on Vas. Ápr. 30, 2017 7:53 pm
Elfogadva, keress fel a szerveren. (Mike)
Sponsored content

Előző téma megtekintéseVissza az elejéreKövetkező téma megtekintése